komíny a komínové systémy

Skip Navigation LinksRoot    Montáž

Spoločnosť Pelko s.r.o. poskytuje svoje služby v oblasti komínov a komínových systémov -  kamerovanie, čistenie a revízie komínových telies. Vývoj vykurovacej techniky a technológie spôsobil, že klasické murované komíny už súčasným požiadavkám nevyhovujú. Naša spoločnosť Vám preto ponúka montáž nerezových a plastových komínových vložiek pre spotrebiče na tuhé, plynné a kvapalné palivo. Ide o komíny, s dlhou časovou výdržou a odolnosťou voči kondenzátu, ktoré predĺžia životnosť a efektívnosť vykurovania.

Pokiaľ máte záujem postaviť nový komín tvorený z troch vrstiev, Pelko s.r.o. Vám zabezpečí montáž trojvrstvových komínových systémov Jeremias, SKD, Almeva alebo Prespor. Tieto prepracované komínové systémy pozostávajú z komínových tvaroviek, izolácie a šamotovej vložky. A nerezový systém pozostáva z vnútornej vložky, izolácie a vonkajšieho plášťa. Skladajú sa jednoducho ako skladačka. Sú energeticky úsporné a majú odolnú technickú konštrukciu, čo garantuje ich dlhú životnosť.

Cieľom každého spotrebiteľa je počas vykurovania dosiahnuť čo najmenší únik energie a tým ušetriť. Najlepším spôsobom ako to dosiahnuť je dobrý technický stav komína. Zanedbanie spôsobuje nielen veľké výdavky na teplo, ale znamená aj hrozbu pre Vás a ostatných. Naša spoločnosť poskytuje služby v oblasti údržby komínov a komínových systémov podľa platných noriem s garanciou vysokej kvality a odbornosti. Pokiaľ sa rozhodnete rekonštruovať Vaše komínové teleso alebo zmeniť vykurovacie médium, spoločnosť Pelko s.r.o. Vám poskytne svoje služby.

Pelko s.r.o. predáva produkty firiem Prespor, Jeremias a Almeva. Prespor aj Jeremias sú výrobcami trojvrstvových komínových systémov ako murované tak i oceľovomontované. V našej ponuke sú aj vložky z propylénu pre kondenzačné kotly, ktoré sú dostupné na trhu.

Pri službe zákazníkom sa riadime platným legislatívnymi zásadami a zaručujeme kvalitu a odbornosť. Pohoda a teplo vo Vašich domovoch je našou najväčšou odmenou a odrazom efektívnosti našich služieb.